Clubkampioenschappen 29 januari 2006

Ongeveer 100 judoka’s van JUDOVERENIGING NINTAI hebben zondag 29 januari gestreden voor de titel Clubkampioen 2006. Judoka’s van de vier afdelingen van NINTAI (Geertruidenberg, Raamsdonk, Raamsdonksveer en Waspik) gingen de strijd aan met elkaar. Het plezier in judo stond voorop en onder leiding van de scheidsrechters: Ad van Eijl, Wim Krijnen, Wil van Seters, Tinny Stoop en Rens van Stigt werden de wedstrijden deskundig beoordeeld. De volgende resultaten werden behaald in de 23 verschillende poules:
POULE 1 POULE 10
1e David Steenmeijer G.Berg 1e Luc Vervoort Waspik
2e Hans Roksnoer Waspik 2e Calvin Vos G.Berg
3e Mitchel de Peinder G.Berg 3e Jaco Pagie R.Donk
3e Jarno v. Suijlekom Waspik 3e Wybren Kremer G.Berg
POULE 2 POULE 11
1e Davey v. Mook R.Donk 1e Joey v.d. Veeke G.Berg
2e Christian Wentink R.Veer 2e Tom Eggebeen G.Berg
3e Jan de Vries Robles G.Berg 3e Roel Stuffertz G.Berg
3e Joey v.d. Weide R.Donk 3e Pim Meeusen R.Veer
POULE 3 POULE 12
1e Stef Jansen R.Donk 1e Bram v.d. Berg Waspik
2e Robin Versteegh R.Veer 2e Roel Pagie R.Donk
3e Luc Bremer R.Donk 3e Wesley Bol G.Berg
3e Tim de Rooij R.Veer 3e Stijn v. Ham R.Veer
POULE 4 POULE 13
1e Tim Broeken G.Berg 1e Sarita Schneider R.Donk
2e Jeroen Verduijn G.Berg 2e Joyce de Graauw R.Veer
3e Matthieu Ouborg G.Berg
POULE 14
POULE 4 1e Pien Obbers R.Veer
1e Sam v. Zelm G.Berg 2e Danja Graft R.Veer
2e Jeremy Wintermans R.Donk 3e Amy Meeuwesen R.Veer
3e Ijannick Roelvink Waspik 3e Manon Slingerland G.Berg
3e Yassin Rhezila G.Berg
POULE 15
POULE 5 1e Lotte v.d. Jagt G.Berg
1e Mike Broeders G.berg 2e Esther Koelewijn G.Berg
2e Thierry v. Mook G.berg 3e Anouk Heijne G.Berg
3e Stan Leijendeckers R.Donk 3e Quinty Koelewijn G.Berg
3e Nick Pagie R.Veer 3e Marloes v. Dongen R.Veer
POULE 6 POULE 16
1e Matthijs Koelewijn G.Berg 1e Lotte de Heijde G.Berg
2e Jim Swanen R.Veer 2e Kelly Arendse R.Donk
3e RIK verduijn G.Berg 3e Quirine Zwaans G.Berg
3e Joep Obbes R.Veer 3e Brenda v. Bakom G.Berg
POULE 7 POULE 17
1e Lars ter Braak G.Berg 1e Melissa Klaassen R.Donk
2e Kim Boons R.Donk
3e Lars Boons R.Donk
POULE 18
POULE 8 1e Tim Vervoort R.Donk
1e Robin Heijne G.Berg 2e Kevin v.d. Stelt G.Berg
2e Naomi Bal R.Donk 3e Rens Smidt G.Berg
3e Lynn Meeuwesen R.Veer 3e Arjan Zijlmans Waspik
3e Desiree Ouborg G.Berg 3e Nick Aalhuizen G.Berg
POULE 9 POULE 19
1e Dylan v. Dongen G.Berg 1e Patrick Koelewijn G.Berg
2e Luc v. Dongen R.Donk 2e Joeri Klaasen R.Donk
3e Tim Machielse R.Donk 3e Remco Weterings Waspik
3e Remco Weterings Waspik 3e Stef v. Dongen R.Donk
3e Ben v. Holten G.Berg
POULE 20 POULE 22
1e Coen de Cloe Waspik 1e Steve Arendse R.Donk
2e Jasper Weterings Waspik 2e Rowan v. Luijn R.Donk
3e Glenn v. Luijn R.Donk 3e Renier Weterings Waspik
3e Maarten Otten R.Donk
POULE 21
1e Roeland Eggebeen G.Berg POULE 23
2e Raymond Merkx R.Veer 1e Michiel Dirven R.Donk
3e Tim de Laat G.Berg 2e Bjorn de Koeijer R.Donk
3e Wesley Heesters G.Berg 3e Wouter Kuijsters Waspik