Clubkampioenschappen 8 februari 2004

Ongeveer 100 judoka’s van JUDOVERENIGING NINTAI hebben zondag 8 februari gestreden voor de titel Clubkampioen 2004. Judoka’s van alle 4 de afdelingen van NINTAI gingen de strijd aan met elkaar. Het plezier in judo stond voorop of zoals onze voorzitter het verwoorde: speel leuk en speel eerlijk, want dan spelen we het langst. Onder leiding van de scheidsrechters: Johan Oomen, Wim Krijnen, Wil van Seters,Tinny Stoop en onze eigen nieuwbakken scheidsrechter Rens van Stigt werden de wedstrijden deskundig beoordeeld.
JONGENS EN HEREN
Poule 1 1 Bjorn Rutters Raamsdonk
2 Joey v.d. Veeke Geertruidenberg
3 Rien de Bont Waspik
3
Poule 2 1 Robert Nesseem Waspik
2 Bram Pruijsten Geertruidenberg
3 Koen Beerens Waspik
3 Sven Luyten Geertruidenberg
Poule 3 1 Job in ’t Groen Waspik
2 Robin Lefeu Geertruidenberg
3 Matthijs Koelewijn Geertruidenberg
3 Lars Dekkers Geertruidenberg
Poule 4 1 Adwin de Bont Raamsdonk
2 Jannes Kuijsters Waspik
3 Ben van Holten Geertruidenberg
3
Poule 5 1 Tim Broeken Geertruidenberg
2 Nick Aalhuizen Geertruidenberg
3 Jeroen Verduijn Geertruidenberg
3 Wesley Heesters Geertruidenberg
Poule 6 1 Gert-Jan Boer Raamsdonk
2 Patrick Koelewijn Geertruidenberg
3 Jorick Rullens Raamsdonksveer
3
Poule 7 1 Steve Arendse Raamsdonk
2 Patrick de Bont Raamsdonk
3 Reinier Weterings Waspik
3
Poule 8 1 Rob van Schendel Geertruidenberg
2 Rens Smith Waspik
3 Mathe Welten Waspik
3 Lorenzo Verwoert Raamsdonk
Poule 9 1 Maarten Otten Waspik
2 Bash v.d. Burgwal Raamsdonk
3 Niels v.d. Kieboom Waspik
3
Poule 10 1 Tim de Laat Geertruidenberg
2 Marijn Buurman Geertruidenberg
3 Hans Roksnoer Waspik
3
Poule 11 1 Danny Rutters Raamsdonk
– 66 kg 2 Rowan van Luijn Raamsdonk
3 Harvey de Bont Raamsdonk
3 Han de Wolff Waspik
Poule 12 1 Patrick van Deursen Raamsdonk
– 73 kg 2 Jurgen Smeur Waspik
3 Toby Siemon Waspik
3 Roy van Rijn
Poule 13 1 Jim Eijkhout Raamsdonk
+ 73 kg 2 Vincent Blok Waspik
3 Jimi Weijers Raamsdonk
3 Danny Martens Waspik
Poule 14 1 Davey Sweep Waspik
– 66 kg 2 Kevin v.d. Stelt Geertruidenberg
3 Tim Vervoort Waspik
3 Roeland Eggebeen Geertruidenberg
Poule 15 1 Swen Broeken Geertruidenberg
– 73 kg 2 Bas Kemmeren Waspik
3 Jeff Horsten Waspik
3 Arjon Zijlmans Waspik
Poule 16 1 Glenn van Luijn Raamsdonk
– 81 kg 2 Eric Goossens Raamsdonk
3 Jasper Weterings Waspik
3 Leroy van Balkom Geertruidenberg
Poule 17 1 Roy Jespers Raamsdonksveer
+ 81 kg 2 Niels Dekkers Geertruidenberg
3 Bert Donks Waspik
3
Poule 18 1 Jan Hengstemengel Raamsdonk
– 28 kg 2 Coen de Cloe Waspik
3 Sander Pek Geertruidenberg
3 Maurice Peters Raamsdonk
Poule 19 1 Stefan Fens Raamsdonksveer
– 30 kg 2 Wouter Kuijsters Waspik
3 Eric van Huizen Geertruidenberg
3 Stefan van Huizen Geertruidenberg
Poule 20 1 Jeffrey Kanters Raamsdonk
– 34 kg 2 Michiel Dirven Raamsdonk
3 Redmar Koene Raamsdonk
3 Bjorn de Koeijer Raamsdonk
3 Niels Holswilder Raamsdonk
MEISJES EN DAMES
Poule 21 1 Henneke Pruijssers Raamsdonk
– 38 kg 2 Anne v.d. Pluijm Raamsdonk
3 Nikki Haagberg Raamsdonk
3
Poule 22 1 Miranda Sperber Raamsdonksveer
– 42 kg 2 Aafke Kastelijn Raamsdonk
3 Sylvia v.d. Beek Raamsdonk
3 Inge Looijen Raamsdonk
Poule 23 1 Kelly Arendse Raamsdonk
– 48 kg 2 Joyce de Graauw Raamsdonk
3 Sarita Schneider Raamsdonksveer
3
Poule 24 1 Isa Weijers Raamsdonk
+ 48 kg 2 Nikki Dekkers Geertruidenberg
3 Brenda van Balkom Geertruidenberg

Download bestand